14. Uluslararası ISNFF (The International Society for Nutraceuticals and Functional Foods)  Konferans ve Fuarı,  TÜBİTAK-MAM koordinasyonu ve Türkiye Gıda Inovasyon Platformu, TÜGİP desteği ile “HORİZON 2020 – PhenolAcTwin Projesi” kapsamında, 3 – 5 Ekim 2022 tarihlerinde İstanbul’da Crowne Plaza İstanbul – Asia Hotel & Convention Center’da düzenleniyor.

14. Uluslararası ISNFF Konferans ve Fuarı kapsamında ülkemizden ve dünyadan konusunda uzman konuşmacıların yer aldığı bilimsel oturumlar, uluslararası jürinin değerlendirdiği ödül törenleri gerçekleşecek. Fuar sahasında fonksiyonel gıdalar, nutrasötikler ve doğal sağlık ürünlerinin imalatçı firmalar tarafından sergilendiği alanlar bulunacak.

Araştırmacılara ve Katkı Verenlere Başarı Ödülleri 

Yüksek lisans ve doktora öğrencileri için birçok alanda ödüller bulunuyor. Uluslarararası jüri tarafından belirlenecek ödüller öğrencilerimizin kariyerleri için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Ayrıca, Ar-Ge’ye katkı sağlayan Sanayi/Kurum Başarı Ödülleri de verilecek.

120’den Fazla Konuşmacı

Alanında lider 9 plenary konuşmacı ve 21 oturumda 120’den fazla konuşmacının yer alacağı konferansımızda, Fonksiyonel ve Takviye Edici Gıdaların tüm alanları ele alınacak.

Son özet gönderme tarihi 3 Ağustos 2022 olup, gerekli bilgiler için www.isnff.org adresini ziyaret ediniz.

TÜGİP Üyelerine Özel Fırsatlar
Konferans ve Fuarda, TÜGİP üyelerine stand sponsorluklarında indirim ve 2 kişilik ücretsiz kongre katılımı sağlanıyor.
BROŞÜR

Okumaya Devam Edin