9-11 Haziran 2022 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nin 1 ve 3. Salonlarında düzenlenecek 15. Foteg İstanbul, Gıda İşleme Teknolojileri Uluslararası Fuarı, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen INNOFOOD projesi kapsamında kurulan Türkiye Gıda İnovasyon Platformu, TÜGİP işbirliği ile gerçekleşiyor.

TÜGİP’in ana hedefi, özellikle KOBİler ve girişimler başta olmak üzere ülkemiz gıda sektörünün bölgesel ve uluslararası çapta yenilikçiliğe dayalı rekabet gücünü artırmaktır. TÜGİP, gıda ve içecek sektörü için en son teknolojiyi, özel hizmetleri ve işbirliği fırsatlarını sunarak; şirketlerin ve girişimcilerin rekabet gücünü artırmak, maliyetlerini azaltmak ve işbirliğinin gücünden yararlanmalarını sağlamak için “tek bir kaynaktan” bütünsel çözümler sunmaktadır.

TÜGİP, gıda sektöründe Türkiye’nin en büyük ve kapsamlı teknoloji ve hizmet sağlayıcısıdır. TÜGİP’in faaliyetleri ve firmanıza sağlayacağı katkılar hakkında daha fazla bilgi almak ve sektörün önde gelen katılımcıları ile birebir tanışmak için; 9-11 Haziran 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nin 1 ve 3. salonlarında 15. kez düzenlenecek, Foteg İstanbul 2022 Fuarı’nda buluşalım!

Okumaya Devam Edin